Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje

Finansinės būklės įvertinimas: Vidutinė → detaliau
Veikianti · 300051193 2004-08-31 Asociacija Vilniaus m. sav.
Markdown JSON

⚠️ Vidutinė būklė. Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje veikia viešasis valdymas ir gynyba; privalomasis socialinis draudimas sektoriuje nuo 2004 m. (22 metai). Pajamos per 3 metus sumažėjo 9,1% iki 0,00 mln. €.

Pajamų dinamika

Kurioje ekonominio ciklo dalyje šiuo metu yra šios įmonės sektorius — dabartinės aplinkos vertinimas, ne prognozė. Sudaromas iš kelių Eurostato pasitikėjimo ir aktyvumo indikatorių (vartotojų ir verslo lūkesčiai, paslaugų/prekybos/statybos klimatas, BVP augimas), palygintų su sektoriaus istoriniu vidurkiu. Tai bendras fonas įmonės rezultatams, o ne pačios įmonės rodiklis.

Ekonomikos fazė · Viešasis valdymas ir gynyba; privalomasis socialinis draudimas (842100)
0,50
🟡 LĖTĖJIMAS
Sektoriaus rodikliai artimi istoriniam vidurkiui — nei ryškaus augimo, nei sąstingio signalo.
Balas: virš +0,50 — augimas · 0–+0,50 — lėtėjimas · −0,50–0 — rizika · žemiau −0,50 — recesija · Šaltinis: Eurostat · Atspindi dabartinę aplinką, ne prognozę
Kaip skaityti? ▾

Sudėtinis balas svyruoja maždaug nuo −1 iki +1: virš +0,50 — augimas (🟢), 0…+0,50 — lėtėjimas (🟡), −0,50…0 — rizika (🟠), žemiau −0,50 — recesija (🔴). Aukštesnis balas = sektoriaus rodikliai virš istorinio vidurkio.

Kiekvienas sektorius sveria indikatorius skirtingai (pvz. statybai svarbiausi statybos lūkesčiai, mažmenai — prekybos klimatas). „24 mėn. min/max" rodo, kaip dabartinis balas atrodo pastarųjų dvejų metų kontekste. Daugelis šių rodiklių yra pirmaujantys (leading) — pasikeičia anksčiau nei realūs įmonių rezultatai.

Šaltinis: Eurostat (BCS pasitikėjimo apklausos, BVP) · autorinis sudėtinis rodiklis · Plačiau: BVP ir ekonomikos ciklai →

Bendras Lietuvos ekonomikos fonas — šalies, ne šio sektoriaus rodikliai. Naudinga kaip atskaitos taškas: pvz. įmonės pajamų augimą verta lyginti su infliacija, o darbuotojų kaitą — su nedarbo lygiu.

BVP augimas (metinis, ketv.)
+4,1%
2026-Q2
pokytis per metus: +0,9 p.p.
Infliacija (HICP, metinė)
+5,8%
2026-08
pokytis per metus: +2,2 p.p.
Nedarbo lygis
5,9%
2026-07
pokytis per metus: −1,1 p.p.
Kaip skaityti? ▾

BVP augimas — realaus BVP pokytis palyginti su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus. Teigiamas = ekonomika auga.

Infliacija — suderinto vartotojų kainų indekso (HICP) metinis pokytis. ECB siekis euro zonai ~2 %; virš 3 % — juntamas kaštų / perkamosios galios spaudimas.

Nedarbo lygis — % nuo darbo jėgos. Žemas nedarbas = sunkiau rasti darbuotojų, didesnis spaudimas atlyginimams.

Grafikai — paskutinių 3 metų duomenys (BVP — ketvirtiniai, infliacija ir nedarbas — mėnesiniai).

„pokytis per metus" — dabartinės reikšmės skirtumas procentiniais punktais nuo tos pačios datos prieš 12 mėn. Nedarbui tai tiesiogiai reiškia, kiek pakito nedarbo lygis. BVP augimui ir infliacijai — tai tempo pokytis (pagreitėjimas / sulėtėjimas), nes pačios reikšmės jau yra metiniai tempai: pvz. „+2,2 p.p." prie infliacijos reiškia, kad infliacija paspartėjo nuo 3,6 % iki 5,8 %, o ne kad kainos pakilo 2,2 %.

Šaltinis: Eurostat — BVP (namq_10_gdp), infliacija (prc_hicp_minr), nedarbas (une_rt_m). · Plačiau: BVP · infliacija · darbo rinka →
Tik informacinis kontekstas — ne tiesioginė įmonės charakteristika
Asociacija

Savanoriška narių organizacija bendriems tikslams siekti. Pelno nesiekianti.

Tipinė veikla: Visuomeninė, kultūrinė, profesinė veikla

Dažnai užduodami klausimai

Koks yra Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje įmonės kodas?

Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje juridinio asmens kodas yra 300051193. Šis kodas yra unikalus identifikatorius naudojamas visuose valdžios registruose, mokesčių deklaracijose ir sutartyse.

Kada buvo įregistruota Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje?

Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje buvo įregistruota 2004-08-31.

Kokiame sektoriuje veikia Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje?

Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje priskiriama Viešasis valdymas ir gynyba; privalomasis socialinis draudimas ūkio sektoriui pagal EVRK klasifikatorių. Sektoriaus statistika →

Koks yra Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje veiklos statusas?

Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje šiuo metu yra veikianti įmonė.

Kokios yra Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje pajamos?

Pagal 2025 metų finansines ataskaitas, Šveicarijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų asociacija Lietuvoje pardavimo pajamos siekė 3 tūkst. €. Pilnos finansinės ataskaitos →

Atsiliepimas

Ar ši informacija buvo naudinga?

Palyginti įmones