Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG)

Finansinės būklės įvertinimas: Gera → detaliau
Veikianti · 300048884 2004-08-20 Asociacija Lazdijų r. sav.
Markdown JSON

Finansiškai tvarkinga. Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) veikia narystės organizacijų veikla sektoriuje nuo 2004 m. (22 metai). Per pastaruosius 3 metus pajamos augo 269,6% ir siekia 0,10 mln. €. Pelno marža 0,4% viršija sektoriaus vidurkį.

Pajamų dinamika
Įmonės informacija
Teisinė forma
Asociacija
Savivaldybė
Lazdijų r. sav.
Adresas
Lazdijai, Vilniaus g. 1, LT-67106
Tėvinis sektorius
Narystės organizacijų veikla
Sektorius
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla (EVRK 949900)
Duomenų šaltinis: Registrų centras

Kurioje ekonominio ciklo dalyje šiuo metu yra šios įmonės sektorius — dabartinės aplinkos vertinimas, ne prognozė. Sudaromas iš kelių Eurostato pasitikėjimo ir aktyvumo indikatorių (vartotojų ir verslo lūkesčiai, paslaugų/prekybos/statybos klimatas, BVP augimas), palygintų su sektoriaus istoriniu vidurkiu. Tai bendras fonas įmonės rezultatams, o ne pačios įmonės rodiklis.

Ekonomikos fazė · Narystės organizacijų veikla (949900)
0,50
🟡 LĖTĖJIMAS
Sektoriaus rodikliai artimi istoriniam vidurkiui — nei ryškaus augimo, nei sąstingio signalo.
Balas: virš +0,50 — augimas · 0–+0,50 — lėtėjimas · −0,50–0 — rizika · žemiau −0,50 — recesija · Šaltinis: Eurostat · Atspindi dabartinę aplinką, ne prognozę
Kaip skaityti? ▾

Sudėtinis balas svyruoja maždaug nuo −1 iki +1: virš +0,50 — augimas (🟢), 0…+0,50 — lėtėjimas (🟡), −0,50…0 — rizika (🟠), žemiau −0,50 — recesija (🔴). Aukštesnis balas = sektoriaus rodikliai virš istorinio vidurkio.

Kiekvienas sektorius sveria indikatorius skirtingai (pvz. statybai svarbiausi statybos lūkesčiai, mažmenai — prekybos klimatas). „24 mėn. min/max" rodo, kaip dabartinis balas atrodo pastarųjų dvejų metų kontekste. Daugelis šių rodiklių yra pirmaujantys (leading) — pasikeičia anksčiau nei realūs įmonių rezultatai.

Šaltinis: Eurostat (BCS pasitikėjimo apklausos, BVP) · autorinis sudėtinis rodiklis · Plačiau: BVP ir ekonomikos ciklai →

Bendras Lietuvos ekonomikos fonas — šalies, ne šio sektoriaus rodikliai. Naudinga kaip atskaitos taškas: pvz. įmonės pajamų augimą verta lyginti su infliacija, o darbuotojų kaitą — su nedarbo lygiu.

BVP augimas (metinis, ketv.)
+4,1%
2026-Q2
pokytis per metus: +0,9 p.p.
Infliacija (HICP, metinė)
+5,8%
2026-08
pokytis per metus: +2,2 p.p.
Nedarbo lygis
5,9%
2026-07
pokytis per metus: −1,1 p.p.
Kaip skaityti? ▾

BVP augimas — realaus BVP pokytis palyginti su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus. Teigiamas = ekonomika auga.

Infliacija — suderinto vartotojų kainų indekso (HICP) metinis pokytis. ECB siekis euro zonai ~2 %; virš 3 % — juntamas kaštų / perkamosios galios spaudimas.

Nedarbo lygis — % nuo darbo jėgos. Žemas nedarbas = sunkiau rasti darbuotojų, didesnis spaudimas atlyginimams.

Grafikai — paskutinių 3 metų duomenys (BVP — ketvirtiniai, infliacija ir nedarbas — mėnesiniai).

„pokytis per metus" — dabartinės reikšmės skirtumas procentiniais punktais nuo tos pačios datos prieš 12 mėn. Nedarbui tai tiesiogiai reiškia, kiek pakito nedarbo lygis. BVP augimui ir infliacijai — tai tempo pokytis (pagreitėjimas / sulėtėjimas), nes pačios reikšmės jau yra metiniai tempai: pvz. „+2,2 p.p." prie infliacijos reiškia, kad infliacija paspartėjo nuo 3,6 % iki 5,8 %, o ne kad kainos pakilo 2,2 %.

Šaltinis: Eurostat — BVP (namq_10_gdp), infliacija (prc_hicp_minr), nedarbas (une_rt_m). · Plačiau: BVP · infliacija · darbo rinka →
Tik informacinis kontekstas — ne tiesioginė įmonės charakteristika
Asociacija

Savanoriška narių organizacija bendriems tikslams siekti. Pelno nesiekianti.

Tipinė veikla: Visuomeninė, kultūrinė, profesinė veikla

Dažnai užduodami klausimai

Koks yra Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) įmonės kodas?

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) juridinio asmens kodas yra 300048884. Šis kodas yra unikalus identifikatorius naudojamas visuose valdžios registruose, mokesčių deklaracijose ir sutartyse.

Kada buvo įregistruota Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG)?

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) buvo įregistruota 2004-08-20.

Kokiame sektoriuje veikia Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG)?

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) priskiriama Narystės organizacijų veikla ūkio sektoriui pagal EVRK klasifikatorių. Sektoriaus statistika →

Koks yra Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) veiklos statusas?

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) šiuo metu yra veikianti įmonė.

Kiek darbuotojų dirba Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG)?

Remiantis Sodra duomenimis, Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) šiuo metu draudžia apie 3 darbuotojų. Sodra duomenys ir darbuotojų dinamika →

Kokios yra Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) pajamos?

Pagal 2025 metų finansines ataskaitas, Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) pardavimo pajamos siekė 102 tūkst. €. Pilnos finansinės ataskaitos →

Atsiliepimas

Ar ši informacija buvo naudinga?

Palyginti įmones